We Are Proud to Present Our Very Own Talents!

יורי פרפליוטצ’יקוב

מה אני עושה ביומיום?

מומחה אפליקציה בתחומים מגוונים כגון: צנטריפוגות, קוראי פלטות, מיקרוסקופיה ואוטומציה.

במסגרת תפקידי אני מגיע ללקוחות במעבדות מחקר, בתעשייה ובמעבדות קליניות, מייעץ ומתאים עבורם את קונפיגורצית המכשיר הנכונה ביותר עבור מחקרם והתהליכים אותם הם מתכננים לבצע.

על מנת להמחיש את המכשיר ויכולותיו ללקוח, אני מדגים את המוצר בעזרת ציוד הדגמה, ואף מבצע את הניסויים של הלקוח עליו במידה ואפשרי.

לאחר תהליך בחירת המכשור המתאים ביותר, אני מלווה ומדריך את הצוות הרלוונטי על מנת שיוכלו להפיק את מקסימום התועלת מהמכשיר.

בנוסף, בתחום האוטומציה אני חלק מצוות אשר בונה מתודות עבודה המותאמות ללקוח.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

בכל פרויקט חדש לומדים דברים חדשים וכחלק מהצורך בהכנה מעמיקה לקראת הפרויקט, אני נחשף למחקרים מאוד מעניינים.

ישנו סיפוק גדול בעובדה בה אני יכול להדריך את הלקוחות שלנו לפעול ולעבוד בצורה נכונה ולפתח תהליכים אשר משיגים תוצאות מדעיות איכותיות.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בן 37, נשוי לאולגה ואבא ללביא (7) ואלמוג (2) + חתול.

אני קורא די הרבה, בעיקר “מדע בדיוני” ונהנה מסדרות אנימה יפניות. ממליץ בחום על הספר “Old man’s war” של ג’ון סקאלזי למי שאוהב סיפור טוב שכתוב היטב.

מה אני הכי אוהב ברניום? 

את הצוות שאני עובד בו, אנשים מעניינים שכיף לעבוד איתם, יש בינינו עבודת צוות טובה וסינרגיה.

המוטו שלי בחיים אם אתה עושה משהו אז תעשה את זה כך שלא תתבייש בזה אח”כ.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

את האפשרות לשלב בין אמהות לעבודה בצורה מקצועית וטובה. ״האמהות״ מתקבלת באופן מתחשב כחלק משגרת העשייה היומיומית. למשל קביעת ישיבות בשעות מתאימות ואף הרמות כוסית בחגים מתקיימות בזמנים שניתן להספיק להוציא את הילדים מהמסגרות.

ברניום רואים את העובד קודם כל כבנאדם וכבעל משפחה ואלה הדברים הקטנים שמראים את ההתחשבות ומחזקים את תחושת השייכות לארגון.

צוות שירות הלקוחות הוא צוות נשי ובהחלט כיף לראות שרניום זו חברה שמקדמת נשים ושיש נשים בהנהלת החברה.

המוטו שלי בחיים הוא: “בנאדם צריך לפחות מישהו אחד שיאמין בו” ואני באמת מאמינה שהחיים מזמנים לנו הרבה אתגרים והפתעות והחכמה היא לצאת לדרך מחוזקים וטובים יותר.

אווה חסיד

מה אני עושה ביומיום?

לפני כשנתיים הצטרפתי למערך שרות הלקוחות של רניום. במסגרת תפקידי במחלקה אני נמצאת בקשר ישיר ורציף עם לקוחות החברה שפונים באמצעות הטלפון, המייל ואתר האינטרנט, ומסייעת להם במגוון בקשות:  הצעות מחיר, ברורים לגבי הזמנות וזמינות מוצרים וכן מסייעת לקשר ביניהם לבין נציג המכירות או הגורם בתמיכה הביולוגית שיוכל לסייע להם בשאלות מקצועיות.

בנוסף, אני אחראית על עדכון ותחזוק מסד נתוני הלקוחות והמוצרים במערכות המידע, כך שאני בין הראשונים לדעת על כל לקוח שמצטרף כשותף שלנו לדרך ועל כל מוצר שמתווסף לסל המגוון שאנו מציעים ללקוחותינו.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

נעים לי לדעת שכאשר לקוח פונה לרניום הוא מגיע ראשית למחלקת שירות הלקוחות ובכך תפקידי הופך להיות משמעותי יותר היות וזו נקודת המפגש הראשונית של הלקוח. אני וכל חברות הצוות הן חלק מהפנים והחזית של החברה.  אני מאוד אוהבת את עבודת הצוות המיוחדת שלנו.

בנוסף, התפקיד מגוון וכולל בתוכו גם שירות ללקוחות, וגם שירות פנים ארגוני למחלקות השונות כגון: מכירות, אפליקציה, לוגיסטיקה ועוד…

במסגרת המענה התמידי לאנשים, אני משתדלת לסיים מיילים עם סמיילי כדי לתת הרגשה נעימה. וגם כאן 😊

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 38, נשואה לאיתן ואמא ליוגב ( 10), ליאור ( 5), יהלי (3) ומתגוררת במודיעין.

אני בעלת תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה מאוניברסיטת בר אילן.

הריפוי והעיסוק שלי הוא האהבה שלי לאפייה, בכל מה שקשור לבצקים, שמרים והתפחות – הריח האהוב אצלנו בבית הוא ריח של מאפיה.

עובדה מעניינת היא שאני אלרגית לחומר הכימי הקיים בצבעי שיער ולכן אני צובעת את השיער עם תבלינים (חינה, פפריקה, קינמון, כורכום).

אני מאוד אוהבת להקשיב לאנשים, ובקרב חבריי ומשפחתי אני האוזן הקשבת של הסביבה שלי.

יפעת זמיר

מה אני עושה ביומיום?

מתאמת לוגיסטית. אני יושבת במרלו”ג של חברת רניום, הממוקם בליגד סנטר. באחריותי כל תחומי הבק אופיס של הלוגיסטיקה, אני דואגת לרכש השוטף של המחסן, לתמוך בכל הצרכים המקצועיים של הנהגים והמחסנאים, תיאום אספקות, אישורי כניסה, תיאום טיפולים לרכבים וכד’.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

אני מרגישה משמעותית מאוד, מרגישה שהעבודה שלי מאוד חשובה, בטח ובטח בתקופת הקורונה. אני מרגישה שמצאתי מקום עבודה ש”תפור עלי”, גם התפקיד וגם חברת רניום כולה. הגעתי למקום שעושה לי טוב, אחרי שנים . אני אוהבת את האנשים שאני עובדת איתם. יש המון עומס ואני נהנית מכל רגע. אני מרגישה בת מזל. עשיתי הרבה דברים בחיים שלי, אבל לא הרגשתי כמו שאני מרגישה פה.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 47, אמא ליונתן (9), מתגוררת במודיעין.

לרניום הגעתי מתחום שונה לחלוטין, מתחום המלונאות, שם הייתי בתפקידים בכירים, לפני שנה וחצי בחרתי לעשות שינוי מקצועי ואני מרוצה בכל רגע של היום.

אני הבת הצעירה מתוך 7 ילדים, תמיד אני זאת שמתארחת, מעולם לא אירחתי אצלי בבית את משפחה. עד היום אני הילדה המפונקת של המשפחה ואני נהנית מזה.

 

מה אני הכי אוהבת ברניום? 

את הוויז’ן של החברה, שרואים את האנשים. אני זוכרת שפעם ראשונה שמעתי את דרור מדבר והיה אצלו משהו מאוד מחבר והוא גרם לי לרצות לתת מעצמי ולהיות חלק מהדבר הזה שנקרא “רניום”, יש ברניום משהו שמאוד מחבק את העובדים.

המוטו שלי בחיים    אופטימיות. אני קמה כל בוקר מחדש, כל יום עושה ריסטארט, במחשבה שיהיה יום טוב. להסתכל תמיד. ככה אני מחנכת גם את הבן שלי. זה נותן כוח להתמודד עם החיים

מה אני הכי אוהבת ברניום?

את האנשים, את שיחות המטבחון, את גינת הגג היפהפיה ואת האווירה של הפרגון, הצניעות והאכפתיות.


המוטו שלי בחיים הוא: “ואהבת לרעך ולחתולך כמוך”

ענבר אושפיז

מה אני עושה ביומיום?

מתאמת במחלקת השירות הטכני ברניום מדיקל. במסגרת תפקידי אני מקבלת פניות של לקוחות על תקלות ובעיות שונות ובהתאם אחראית על הלו”ז הדינמי – המשתנה ללא הרף – של צוות מסור של מהנדסי שירות המבצעים את אותם תיקונים וטיפולים 24/7 במערכות הדיאגנוסטיקה במעבדות המרכזיות של בתי החולים וקופות החולים בפריסה ארצית.
בשל הרגישות הגבוהה וחיוניותם של מכשירי ומערכות הדיאגנוסטיקה במעבדות, הצוות נרתם מיד בכדי לטפל בתקלות במהירות המרבית ובמקצועיות הנדרשת.
בנוסף אני אחראית על ה-back office במחלקת השירות הטכני, תפקיד הכולל מעקב אחר מלאים, תיעוד התקלות, הזמנת חלקי חילוף ומתן שירות לצוות המהנדסים.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

תקלה משמעותית, בוודאי כשמדובר במערכות האחראיות על ביצוע אלפי בדיקות רגישות, יכולה להוציא כל אדם מכליו. ועל כן, אין סיפוק גדול יותר מלסיים יום עבודה כאשר כל התקלות ברדיוס שבין צפת לבאר שבע מקבלות מענה.

הדבר אשר נותן הרגשה טובה במיוחד הוא הקשר המיוחד שנוצר עם הלקוחות הקבועים והחיוך אשר נשמע בקולם על אף שנושא השיחה הוא תקלה.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני נשואה לאלון ואמא לאופיר (24), ויותם (21) שגדלו למצוות ולמעשים טובים למרות כישורי הבישול המוגבלים של אמא שלהם.

אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני במנהל עסקים.

אני גרה במודיעין, חיפאית במקור ובנשמה ואוהבת כלניות ורקפות.

לאחר שהספקתי לגור בשלוש יבשות במהלך חיי – אני יכולה להגיד חד משמעית שאין כמו הארץ שלנו, השפה העברית והטירוף הישראלי.

בנוסף, אני אוהבת מאד לכתוב ולצלם ומחפשת מאייר/ת לסיפור ילדים שכתבתי למגרה.

ליאור שוסטר

מה אני עושה ביומיום?

אני נציג מדעי MSL (Medical Science Liaison) בחברת רניום אונקוטסט. בתפקידי אני מספק מידע מדעי ללקוחותינו הרופאים באזור המרכז והדרום בתחום האונקולוגיה. באחריותי ליזום פגישות מדעיות עם רופאים בכירים בעלי התמחויות שונות, ולספק עדכונים מדעיים אודות מגוון הבדיקות אותן אנחנו משווקים בעבור המטופלים שלהם וכן לשם פיתוח ושימור קשרי עבודה מקצועיים וחמים עמם. 

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

הבדיקות שלנו הן מהבדיקות המובילות בחזית הרפואה המותאמת אישית, אשר מסייעות לרופא המטפל באופן קבלת ההחלטות לשם התאמת מערך הטיפול למטופלים. הדבר שמניע אותי זו הידיעה שהבדיקות שאנו משווקים מסייעות למטופלים בקבלת פתרון טיפולי נכון יותר עבורם, המבוסס על פי הגנומיקה האישית שלהם בהתאם לסוג הגידול שלהם. חזית הטכנולוגיה שאנו מספקים בתחום הגנומיקה, היא בעלת חשיבות מכרעת בצומת הקריטי של קבלת ההחלטות הטיפוליות, אליו עשרות מטופלים חדשים נקלעים יום-יום.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

בן 30, רווק, מתגורר ברחובות ובעל תואר שני במדעי הרפואה במסגרתו ביצעתי מחקר בתחום ניוון מרכז הראיה.

לפני כשלוש שנים סיימתי תהליך משנה חיים של ירידה משמעותית במשקל, זו הייתה אחת המטרות המאתגרות בחיי ועד היום אני מקפיד על אורח חיים בריא הכולל תזונה מאוזנת ושגרת אימונים יומית קבועה (בעיקר קרוספיט). עבורי ה”מטרה” היא רק עוד נקודת ציון, ה”דרך” היא החשובה ובה יש להתמיד בנחישות.

אני בעל חוש הומור חד ומעריץ מושבע של הסדרה “חברים”, מכור לעולם הקונדיטוריה ואופה חובב. בצד הפחות בנאלי שבי אני מודה שהגילטי פלז’ר שלי הוא סדרות ריאלטי  – אני עוקב אחרי סדרות ריאלטי שונות, מרחבי העולם, כאלו שרבים גם לא שמעו עליהם (אני אחסוך לכם את הפירוט, אבל כמובן שזה כולל גם את הקרדשיאנס).

 

מה אני הכי אוהב ברניום? 

אני נמצא בבית הספר המדהים ביותר שיש היום בתחום, ניתנים לי הכלים המקצועיים ביותר אשר מסייעים להתפתחות המקצועית שלי. אני מוקף באנשי מקצוע מהשורה הראשונה ובהון אנושי מדהים וחם – אנשים מדהימים אותם אני אוהב גם בפן האישי. סביבת העבודה שלי מספקת לי אתגר בכל רגע נתון, כמו גם עניין רב ודינמיות. אני מרגיש כמו זיקית, השינויים כה רבים ואני חייב להיות כל הזמן עירני, חד, בעל יכולת התמדה גבוהה ולמידה מהירה.

המוטו שלי בחיים     Hard work and emotional intelligence

בנוסף, יש לי הכשרה של דולה (ליווי לידה) ומדריכת הכנה ללידה. ומכיוון שתשומת הלב מוקדשת בימים אלה לעבודה ולמשפחה (כי הרי לידות מתחילות מתי שהן מתחילות ולא לפי לו”ז) אני ממלאת את החלק החשוב הזה בלב על ידי כך שאני מתנדבת אחת לשבוע במשמרת ערב-לילה במחלקה להריון בסיכון בבית החולים אסותא באשדוד.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

המוטיבציה הגדולה נובעת מהאנשים הנפלאים והאיכותיים שיש בצוות שלי בפרט וברניום בכלל. לצד המרכיב המקצועי המרתק, המרכיב האנושי הוא החלק החשוב ביותר אשר גורם לי להגיע יום יום לעבודה עם חיוך רחב ולב רחב עוד יותר.

המוטו שלי בחיים הוא: “לא חשובה כמות הפעמים שאתה נופל, אלא כמות הפעמים שאתה קם”

אירית לוינגר

מה אני עושה ביומיום?

מנהלת את המחלקה המרתקת העוסקת באנאליזה גנטית. בעלת דוקטורט בתחום הביולוגיה המולקולארית ובפרט הקשר בין תאי גזע ותאי סרטן.

פעילות המחלקה כוללת את תחום Real-Time PCR, תחום הריצוף הקפילרי ותחום הריצוף העמוק בשירות המחקר (NGS)  

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

במסגרת התפקיד אני מספקת שירות מקצועי ללקוחות מתחומים שונים ומגוונים מאד, אשר חובקים את כל עולם הגנומיקה והאנאליזה הגנטית. בין שותפי, אנשי אקדמיה העוסקים במחקר בסיסי (Basic Research), לקוחות מעולם הקליניקה והדיאגנוסטיקה, לקוחות מהעולם הפורנזי המרתק (משטרה, רפואה משפטית), אנשי חברות פארמה, סטארט-אפים והתעשייה הביולוגית.

תחומי המדע בהם אני נוגעת מדגימים בצורה יפיפייה את השירות אשר תחום הביולוגיה המולקולארית עושה כיום בכל רובד אפשרי – בין אם מחקר מולקולארי בתחום הפוריות, חקר הסרטן, עולמו המופלא של המיקרוביום, מתן מענה לנושא לביולוגיה של זני בעלי חיים נכחדים, ואף ריצוף עמוק של דגימות אדם אשר יאפשר תהליך בניית קלסתרון פניו בעתיד הקרוב.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני נשואה לטל ואמא לחמישה (אכן, 5!) ילדים, כאשר הגדולה שביניהם בת 15 והקטנה בת שנה וחצי.

(אמאל’ה, איך זה קרה? רק אתמול הייתי סטודנטית לביולוגיה שנה א’ ורווקה),

Having said that כמו שאתם מתארים לעצמכם, לא נזכיר את התחביבים שלי, כי אמנם תיאורטית הם ישנם (ציור, יצירה, קריאה..), אך בפועל…אין מספיק שעות ביממה. אבל הוגן בהחלט להגיד שאנחנו מאד אוהבים לטייל בארץ ומיישמים זאת כמעט בכל סופ”ש – ככה, בפשטות, עם כל החבורה שלנו (או כמעט כולה, כי בת 15 כבר לא רוצה אותנו 😊).

 

דנה נחשוני

מה אני עושה ביומיום?

לתפקידי שני כובעים, בכובע הראשון כמנהלת מוצר בתחום ביולוגיה מולקולרית וביולוגיה סינטטית ובכובע השני כ- Account manager למוסדות אקדמאים וחברות פארמה באזור תל אביב וירושלים. אני בעלת תואר ראשון ושני בביולוגיה.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

אני מאוד אוהבת את העבודה שלי, אין כמעט דבר שאני לא אוהבת בעבודה הזו והתחושה הזו מלווה אותי יומיום.

אופי העבודה שלי מאוד דינמי ובכל יום אני פוגשת אנשים שונים וזוכה להגיע למקומות שונים בארץ. זו העבודה הכי לא שגרתית שיכולה להיות וזו הסיבה שאני מאוד מתחברת לאופי העיסוק שלי. אני מאוד אוהבת את השילוב בין מכירות לבין ביולוגיה, זה שילוב מדהים בשבילי. מצד אחד אוכלוסיית החוקרים המרתקת ומהצד השני מתן פתרונות מקצועיים ונכונים לכל שלבי העבודה שלהם באמצעות מכירת המוצרים והמכשירים המתקדמים והטובים בעולם.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 60 (עוד קצת…), נשואה לאיתן, אמא למור ואופיר וסבתא טרייה וגאה לנאיה (חצי שנה).

מחוץ לשעות העבודה אני קוראת המון, עוסקת בספורט (ריצה ופילאטיס) ומאוד מאוד אוהבת לטייל ובימים אלה לא מוותרת על אף רגע של בילוי כיף עם הנכדה שלי נאיה.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

הגעתי לרניום בשנת 1997 והיינו רק 5 אנשים בחברה. ככל שעברו השנים, רניום גדלה והתעצבה כחברה מסודרת ויעילה והיום אני גאה להיות חלק מצוות מדהים! רמת הפירגון ושיתוף הפעולה לצד המקצועיות והאיכות האנושית בצוות הופכים אותנו לנבחרת מובילה.

 מהרגע הראשון התאהבתי ברניום ועודני אוהבת אותה כל כך – זו חברה מתפתחת, מובילה שדוהרת קדימה כל העת. עבורי רניום היא משפחה ובית ועל אף הגדילה המשמעותית שלה בשנים האחרונות, האווירה נשארה משפחתית, חמה ובגובה העיניים. הפתיחות, האנשים הצבעוניים, הצוות הנפלא בו אני לוקחת חלק, הפירגון והתמיכה הם אלה שהופכים את רניום לחברה כל כך מיוחדת.

המוטו שלי בחיים הוא “הכל עניין של כוח רצון, התמדה וחריצות– אם אתה רוצה משהו, אתה תשיג אותו”. וכמובן – “תאהב את מה שעושה”.

מה אני הכי אוהב ברניום?

הגעתי לרניום לפני כשנה, באוקטובר 2019, לאחר שאונקוטסט נרכשה ע”י קבוצת רניום מחברת “טבע”. המעבר היה משמעותי עבורי – מעבר מחברת ענק לחברה פרטית, משפחתית וחמימה. אני אוהב את האווירה ולמרות שאני לא שולט עדיין בכל שמות האנשים (עוד יעד לכבוש), אני מזהה את כולם וזה הופך את המקום לאינטימי יותר. אני מאוד אוהב את הסינרגיה שהחיבור עם רניום עשה לאונקוטסט ואת הערך המוסף שרניום מביאה לאונקוטסט – חיבורים לחברות רב לאומיות ועבודה משותפת איתן.

רניום אונקוטסט היא לא “עוד חברה” שבאים לעבוד בה, היא מקיימת את ערך “המציל נפש אחת בישראל מציל עולם ומלואו”, אנחנו רואים את הצלת הנפשות ואת שיפור חייו של המטופל בכל יום ויום ובכל דבר בו אנו נוגעים.

 המוטו שלי בחיים הוא: “יגעת ומצאת תאמין” – כל דבר הוא בר השגה אם      תאמין מספיק

אבשלום אלבז

מה אני עושה ביומיום?

מנהל מכירות וראש צוות תעמולה בחברת רניום אונקוטסט.

במסגרת תפקידי, אני אחראי על צוות נציגים בכל הארץ (מצפון ועד דרום), אליהם אני מתלווה לשטח וביחד אנחנו לומדים להכיר את הלקוחות שלנו. ההכרות האישית עם הלקוחות מאפשרת לנו לספק להם מידע מעודכן ולסייע להם להתאים את מוצרי הקצה אותם אנו משווקים בצורה הנכונה ביותר, במטרה לספק רפואה מותאמת אישית למטופלים אונקולוגים. קהל הלקוחות שלנו הם רופאים, אחים ואחיות מתחומים רבים כגון: אונקולוגיה, אורולוגיה, כירורגיה, ואנו אחראים להציג בפניהם את פסגת הטכנולוגיה והתפתחותה של הרפואה המותאמת אישית.

בנוסף, כמנהל הצוות, חשוב לי להקדיש זמן לפיתוח, הדרכה והעצמת היכולות המקצועיות של חברי הצוות.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

הצבת יעדים והגעה ליעדים אלו.  מבחינתי המושג “יעדים” הוא מנעד רחב; החל מהפן המקצועי והמכירתי ועד לכדי מפגשים עם רופאים המשתמשים במוצרים הנפלאים והמתקדמים שלנו.

כאשר אני שומע סיפור על מטופל שהבדיקה שלנו היטיבה איתו ושינתה את מהלך טיפולו – מבחינתי כבשתי עוד פסגה.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בן (38) נשוי לעינת, אבא לאליה (10), אוריה (8), הלל (5) וליבי (8 חודשים).

בהכשרתי אני אח מוסמך, בעל תואר ראשון בסיעוד ותואר שני במנהל עסקים.

אני מתגורר בנהריה, אבל אני חי על הכבישים ומגיע מעת לעת למשרדי החברה הנמצאת במודיעין. על אף הנסיעות הארוכות למרכז הארץ, יש משהו קסום באנשים של הפריפריה הצפונית ואני לא מוכן לעזוב אותה.

בשנה האחרונה גיליתי את עולם הספורט ובכל בוקר אני רץ 5 ק”מ וגולש על סאפ. גיליתי שאני יכול לשבור שיאים שלא האמנתי שהגוף שלי יכול להביא אותי אליהם. מאז שאני מקפיד לעסוק בתחביבי החדשים, אני מרגיש הרבה יותר טוב עם עצמי.

אלכס קטספוב

מה אני עושה ביומיום?

מהנדס שירות ברניום מדיקל. אני נותן תמיכה ללקוחות עם מכשירי המעבדה, כולל התקנות, תיקונים, טיפולים והדרכות. אני עובד בתחומים של כימיה, אוטומציה , המטולוגיה ושתנים.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

אני יודע שאני  חלק מעולם הבריאות וחלק ממערך גדול שתורם לבריאות של חיי אדם. 

בנוסף, אני לומד המון בעבודה שלי, אני לומד להבין איך גוף האדם עובד, לומד הרבה ביולוגיה וזה משפר את איכות החיים שלי ושל המשפחה שלי.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בן 30, נשוי ואב לדויד ( 5). יש לי תואר שני בהנדסת אלקטרוניקה רפואית. עליתי לארץ מבלרוסיה בשנת 2018, בעקבות השתתפות בתכנית “מסע- טללים” – תכנית שדרכה מגיעים לישראל לתקופה של 8 חודשים ובה לומדים להכיר הארץ, לומדים עברית והסטוריה יהודית. במשך ארבעת החודשים האחרונים בתכנית עושים התמחות ואני לשמחתי זכיתי להגיע לרניום מדיקל. אני הייתי הראשון שהגיע להתמחות בקבוצת רניום דרך תכנית זו ובכלל הייתי המתמחה הראשון בקבוצה.

אתגר השפה היה לא קל, הייתי רק 4 חודשים בארץ. אמנם היה לי ניסיון מקצועי, אך משום מכשול השפה לא יכולתי להראות את היכולות שלי. מאוד התביישתי לדבר ולא הרשיתי לעצמי להסתתר מאחורי ההגדרה של “עולה חדש” , זה היה הקושי העיקרי שלי. 

רניום מדיקל קיבלו אותי מדהים, הרגשתי שזה כמו בית בשבילי ומעולם לא היה מקום עבודה שקיבל אותי ככה, כולם אנשים חמים ותומכים זה בזה. אני קיבלתי תמיכה וקיבלתי הזדמנות. נשארתי לעבוד בחברה גם אחרי ההתמחות. נתנו לי להוכיח את עצמי והנה אני פה כדי להישאר!

כשאני לא בעבודה, בעיקר אני אוהב לעסוק בספורט, מאז שעליתי לארץ אני עוסק בגלישת גלים, אני משחק כדורגל  ובכלל עושה המון ספורט. זה עוזר לי גם בעבודה משום שזה מאפשר לי את הזמן שלי ביום לשחרר את הראש ממחשבות ולקום למחרת רענן ואנרגטי.

 

מה אני הכי אוהב ברניום?

זו חברה מדהימה ומתקדמת ולכן אני ביקשתי להצטרף לחברה ולהיות חלק ממנה כבר בהתמחות  שלי. רניום מדיקל נתנה לי הזדמנות והמון תמיכה ולשמחתי נשארתי לעבוד בחברה גם בתום ההתמחות. קיבלתי הזדמנות להוכיח את עצמי. אני רואה את הכיוון שלי בחיים ואני יודע שרניום מדיקל זה המקום שאני צריך למען העתיד שלי.

המוטו שלי בחיים הוא ” מחר אני רוצה להיות יותר טוב ממה שהייתי היום”. כשעליתי לארץ הייתי חייל בודד ובזכות תפיסת העולם הזו הגעתי להיכן שאני נמצא היום.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

קודם כל יש פה אחלה אנשים, באמת אנשים נפלאים. אני מגיעה בכל בוקר עם חיוך לעבודה, אני עובדת באווירה חמה ונעימה, וזו החוויה אשר נשארת בי גם בסיומו של יום העבודה.

המוטו שלי בחיים הוא לכבד כל אדם באשר הוא ולקבל כבוד בחזרה…”חיה ותן לחיות”

איילת ברקוביץ

מה אני עושה ביומיום?

מתאמת הזמנות במערך שירות ההזמנות של רניום.

בתפקידי אני אחראית תחום “קניה עומדת” (מי שסקרן לגבי המשמעות של זה מוזמן לפנות אלי 😊), בנוסף אני מתפעלת את הפעילות השוטפת של מתן שירות ללקוחות החברה ואנשי המכירות שלנו, תוך הקפדה על מתן מענה מהיר ואדיב.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

בראש ובראשונה, לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות ולאנשי רניום המבקשים סיוע. בנוסף, אני שואפת לסיים כל יום עבודה עם חיוך וסיפוק – גם משום שאני אוהבת את מה שאני עושה וגם משום שאני מאוד אוהבת את האנשים והסביבה הכל כך נעימה שיש פה אצלינו.

מאוד חשוב לי לתת מענה מקצועי, להבין וללמוד את עולם התוכן בו אני עובדת, בכדי לתת שירות טוב יותר ומקצועי יותר ללקוח.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 57, גרושה, אמא לעינב (31) ונועה (27) וסבתא גאה לאביתר (3) וגפן (חצי שנה).

אני רבת פעלים ותמיד אהבתי ללמוד; אני מחזיקה בתואר ראשון בפסיכולוגיה, גרפיקאית בדימוס, בעלת גן ילדים בעבר והייתי אחראית על תחום המדיה וניהול פרויקטים בשנים האחרונות עד שהגעתי לרניום. מאד מאד אוהבת מוסיקה ובעיקר הופעות חיות ומחכה בכיליון עיניים שהן יחזרו. אני תולעת ספרים, וממש עכשיו אני קוראת את “קונפטי”, מאת דלית אורבך (ספר אדיר, ממליצה בחום!). אוהבת טיולים ומקיפה את עצמי בחברים. בזמני הפנוי אני מבשלת, מטפלת בגינת הבית ומארחת את משפחתי. בעבר ציירתי ופיסלתי בעיסת נייר  ואני מקווה שבפנסיה אני אשוב לזה.

אבל, הדבר הכי חשוב לי זו המשפחה שלי, ובעיקר שני נכדיי המופלאים. להיות סבתא זה אושר צרוף בשבילי ואין חוויה גדולה מזו.

קטיה באום חי

מה אני עושה ביומיום?

מנהלת פרויקטים במחלקת המכשור של  Thermo Fisher Scientific ובעלת תואר שני בגנטיקה מולקולרית מהאוניברסיטה העברית.

התחלתי את דרכי ברניום לפני כ- 11 שנים במחלקת המכשור. מעבר לידע המקצועי הקודם בתחום הביולוגיה, צברתי ניסיון וידע רב במערך הפנים ארגוני של החברה ובכל הקשור לתהליך המכירות והקשר עם הספקים, דבר אשר מסייע לי בתפקידי הנוכחי ואף בפרויקטים בתחומים שונים בחברה.

כיום, במסגרת תפקידי אני מנהלת פרויקטים מורכבים של הזמנות לקוח חוצות מחלקות שונות ברניום והקשר עם הלקוח לכל אורך המכירה ואחריה– החל מרגע קליטת ההזמנה, סנכרון בין מחלקות התפעול והשירות השונות ועד לניהול ומעקב המכירה אל מול הספק.

עיקר תפקידי הוא להיות הגורם המרכז וזה אשר “רואה את התמונה המלאה”, לפעול בהתאם ולוודא כי הלקוח מקבל את השירות המהיר, האיכותי והמקצועי ביותר.

בימים טרופים אלו אני אחראית על הקשר עם מעבדות הקורונה השונות בארץ ומוודאת שיש להם את כל הדרוש בכדי לבצע את הבדיקות.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

ה”מנוע” אשר מוביל אותי קדימה הוא ביכולת שלי לתת מענה ושירות הן בתוך ובין המחלקות ברניום והן לקהל הלקוחות המגוון שלנו. אני רואה בתפקידי כשליחות וכחלק מתפיסה זו אני עושה את המיטב כדי לתת מענה זמין ומקצועי ללקוחות ולעקוב אחר הטיפול בבקשותיהם במסירות ובמהירות.

מעבר לכך, הדינמיקה החיובית בתוך הצוות, עבודת הצוות המקצועית, כמו גם הנכונות לשיתוף הפעולה בארגון, הלמידה המתמדת מהספקים על חידושים בתחומים שונים עליהם הייתי אחראית בשנים האחרונות והעובדה שברניום יש אפשרות תמידית ללמידה והתפתחות מקצועית ואישית – אף מגבירים את המוטיבציה.

המוטו שלי בחיים מתחלק לשניים, מאמינה כי “תמיד כדאי להיות בצד הנותן” וכי החיים הם חד פעמיים ולכן  It’s my party 

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 44, נשואה ליאיר ואמא לתאומים מתנאל ונעמי (11) ומאיה (6) ומתגוררת במודיעין.

אני ירושלמית במקור (Born & Raised) ועברתי עם רניום למודיעין (בעבר בית נקופה).

אני מאוד (!) אוהבת אופנה, בעיקר שמלות ונעליים ואוהבת לשנות את ה”לוק” מידי יום… מי שמכיר אותי יודע שאפשר לפנות אלי כשצריך שמלה לאירוע (מי זוכר מה זה אירוע…). אני אוהבת מסיבות וטיולים, בעיקר טיולי שופינג בחו”ל.

הרבה לא מכירים את סיפור חיי המלא אבל אני חיה היום בזכות הרבה אנשים טובים שפגשתי באמצע הדרך.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

את האפשרות לבטא את עצמי, את האפשרות ליזום, את האיזון בין העצמאות והאחריות וההרגשה שסומכים עלי לבין שיתוף הפעולה והיכולת לסמוך על הקולגות שלי.

רניום מתגאה באנושיות שלה, משוויצה בהון האנושי המופלא שלה ומעריכה את ה”אנשים” מאחורי התפקידים. ישנה חשיבה על העובדים כאנשים, כבעלי משפחה וההתייחסות לכך היא בהתאם.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

את התחושה המשפחתית, את שיתוף הפעולה הקיים בין העובדים, בין הצוותים והמחלקות השונות. הכל מתחיל בראש ואין ספק כי רוח המפקד מורגשת. היחס שניתן לעובדים כל כך אנושי ורווחת העובדים היא מעל הכל.

המוטו שלי בחיים הוא… live and let live שכל אחד ואחת יהי מי שהם ויחיו בדרכם בשלום עם הסובבים אותם ובכבוד הדדי.

ליאורה שוברט

מה אני עושה ביומיום?

מתאמת הזמנות במערך שירות הלקוחות של רניום. במסגרת תפקידי אני אחראית על תיקי לקוחות רבים, מטפלת בהזמנותיהם ונותנת להם מענה מקיף על כלל הבקשות שלהם, מורכבות ככל שיהיו. מערך שרות הלקוחות של רניום מהווה צומת מרכזי בשרשרת האספקה של החברה. לתפקידי ממשקים רבים הן פנימיים מול מערך התפעול, החטיבות המקצועיות ומערך המכירות והן מול קהל הלקוחות המגוון שלנו.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

לספק את השירות הטוב והאיכותי ביותר לכלל הגורמים בשרשרת – בראש ובראשונה ללקוחות שלנו, אך גם לכלל הממשקים הפנים ארגוניים איתם אני עובדת. ישנם מקרים בהם נדרשת חשיבה מחוץ לקופסה בכדי למצוא פתרונות יצירתיים עבור כלל המערך. כשאני מצליחה לפתור את האתגר, אין תחושה טובה יותר מהכרת התודה מהצד השני.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 43, נשואה לגלעד ואמא לרוי (15), ותמר (11) ומתגוררים במודיעין.
אני אוהדת את בית”ר ירושלים ועד לפני 3 שנים הייתי הולכת לכל המשחקים – כדורגל היא אהבה משפחתית. אני מאוד אוהבת פארקי שעשועים ובמיוחד רכבות הרים אקסטרימיות ככל שניתן – כך אני מרגישה שנשארתי ילדה נצחית.
מאז ומעולם פחדתי משינויים, ועל אף זאת, לאחר 10 שנות עבודה בחברת טבע החלטתי לעזוב ולעבור לעבוד ברניום. למרות החששות לעזוב, אני מברכת על ההחלטה הזו. מצאתי את מקומי ברניום מהר מאוד ואני מרגישה חלק משמעותי בארגון.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

את האתגר והעניין בעבודה והאיכות של האנשים אשר מקיפים אותי. מגוון העולמות והתחומים אשר האנשים בארגון מגיעים מהם הוא כל כך רחב, בין אם מתחומי הידע שלי והן מתחומים שונים אשר לא הכרתי.
בגלל העובדה שיש לי 4 בנות בבית, מאוד חשוב לי להציג בפניהן מודל שוויוני – אמא יכולה להיות גם אשת קריירה מצליחה וגם אשת משפחה. את תפיסת העולם הזו אני חולקת עם בן זוגי אשר שותף מלא לעשייה שלי, תומך ומעודד אותי להישגיות ומצוינות. רניום מאפשרת לי להשקיע גם בקידום ובהתפתחות המקצועית שלי וגם להמשיך ולהיות “אמא במשרה מלאה” בזכות תפיסת הקבלה, ההכלה והפירגון לעובדים/ות. רניום מתהדרת בכך שנשים בארגון מחזיקות באופן שווה בתפקידי מפתח בכירים – זו דוגמא להעצמה, לארגון בוגר ושוויוני.

המוטו שלי בחיים הוא… כל דבר שקורה קורה לטובה, גם אם לא רואים את זה עכשיו נראה את זה בעתיד.  

ליטל עיני

מה אני עושה ביומיום?

ראש צוות תמיכה ביולוגית, כחלק ממערך שירות הלקוחות של רניום. בעלת תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני בגנטיקה.

צוות התמיכה כולל נשות מדע, בעלות תארים מתקדמים במדעי החיים וכן ניסיון מעבדתי עשיר.

הלקוחות שלנו מגוונים מכל תחומי קשת המדע, המחקר והאפליקציה הביולוגית. המענה המקצועי שלנו מקיף החל משלב איתור המוצר הרלוונטי ועד לחשיבה משותפת יחד עם הלקוח בכל נושא אשר ברצונו לקדם. במסגרת תפקידי אני מנהלת ממשקים רבים ומחברת את כל הקצוות לתהליך: עובדי החברה עבורם אנחנו מהוות מרכז ידע, הספקים והיצרנים אותם אנחנו מייצגים והלקוחות שלנו – כל זאת על מנת שנוכל יחד למצוא את הפתרון הנכון והטוב ביותר ללקוח.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

בכל יום אני לומדת משהו חדש. במהלך 5 שנות העבודה שלי ברניום, נחשפתי – כמעט באופן יומיומי – לשיחה או שאלה בנושא שמעולם לא נגעתי בו. הגיוון והעניין כל כך רבים כך שאני מרגישה שאני נמצאת בחזית המחקר והמדע כל העת, על אף שאני ניצבת מאחורי המחשב במשרדי החברה.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 35, נשואה לליאור, אמא לארבע בנות מקסימות אליה (5.5), אביגיל (4), טליה ומיכל (תאומות בנות שנה וחצי), ומתגוררת בגבעון החדשה.
הורות לתאומות היא הורות שונה לחלוטין מכל מה שהכרתי והן לימדו אותי לנהל את הזמן במקום שהזמן ינהל אותי, בבית הפכתי להיות “מנהלת תפעול” .
אחד התחביבים שלי הוא השיער שלי, מאז ומתמיד אהבתי להתפרע עם תספורות וצבעים בשיער. היה לי שיער אדום, ירוק, סגול, ורוד, חצי סגול וחצי פלטינה, תספורת קצרה של קוצים, ואף תקופה קצרה של שיער צבוע שחור (אבל זה הרגיש לי פחות מעניין…) – צחוק הגורל, התחתנתי עם ספר.

ולדי יבגנייב

מה אני עושה ביומיום?

אני איש המחשבים של רניום. חברה גדולה כקטנה לא תוכל להתנהל באופן שוטף ללא תמיכה יומיומית בכלים הבסיסיים ביותר – מחשבים ורשת. לכן, תפקידי הוא לוודא כי כלים אלה נגישים ותקינים באופן קבוע ויומיומי. במסגרת תפקידי אני בודק ועוקב אחר עבודת השרתים, מוודא את יציבות הרשת, מבצע מעקב על אבטחת המידע, נותן מענה לעובדים בנושא המחשוב על כל סוגיו, מזמין  ציוד ואחראי על התקנתו. היות ועולם המחשבים מתפתח כל העת, אני חייב להיות עם האצבע על הדופק בכל הנוגע לחדשות בעולם התוכנות.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

אני אוהב את תחום המחשוב, אוהב לפתור את הבעיות ולומד דברים חדשים כל יום מחדש. אני מאוד אוהב ללמוד ותחום זה מספק לי את המקום בו אני יכול להתקדם ולהתפתח יחד עם הטכנולוגיות החדשות בשוק ובהמשך גם לשלבן ברניום.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בן 37, נשוי ליקטרינה, אבא לויויאן (15.5) ולאמילי (6) ומתגוררים בראשון לציון.
אני מאוד אוהב לבשל, אני השף בבית. במהלך השבוע אני משתדל לגוון במאכלים מכל מיני ז’אנרים ובסופי השבוע אני מוסיף ואופה.
הזמן המשפחתי שלנו חשוב לי מאוד ואני מנצל כל רגע פנוי כדי לשחק עם הילדים שלי (אקס בוקס עם הבן שלי ומשחקי קופסה עם הבת שלי) ויש לי אוסף מטבעות מכל המדינות משנים שונות.
התחלתי ברניום כעובד חיצוני ולאחר כ-3 שנים גייסו אותי כעובד מן השורה. אני מוקיר תודה על המהלך הזה, כי למעשה מהרגע הראשון שנכנסתי לרניום רציתי לעבוד בחברה!

מה אני הכי אוהב ברניום?

אני אוהב את תחושת המשפחתיות והחברות. רכשתי חבר לחיים ברניום, עובד חדש שהגיע לחברה ופגשתי אותו במסיבת פורים (מאוד מושקעת שהפיקו עבורנו) ומאז אנחנו חברים, הוא ומשפחתו עברו לגור בשכנות אלינו והמשפחות הפכו למאוד קרובות.

המוטו שלי בחיים הוא… “לא להרים ידיים, גם אם קשה. להמשיך ללמוד מכל דבר ובסופו של דבר, הכל יסתדר”. כשעליתי לארץ הייתי חייל בודד ובזכות תפיסת העולם הזו הגעתי להיכן שאני נמצא היום.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

כאחראית על מספר כל כך גדול של מעבדות וחוקרים, יש צורך בניהול זמן מירבי, בין העבודה בשטח לבין העבודה המשרדית/ביתית.

מאוד אוהבת את ההרגשה שסומכים עלי בארגון, מפרגנים לי ומאמינים ביכולת שלי לנהל את הזמן והלקוחות שלי בעצמי, להחליט מידי יום כיצד לתעדף באופן שבו אוכל למקסם את הפוטנציאל הגלום בכל מעבדה באזורים עליהם אני אמונה. התמיכה שניתנת לי מוסיפה למוטיבציה הענקית שיש לי בעבודה.

המוטו שלי בחיים הוא… “חייך, והעולם יחייך אלייך חזרה” אם תשאלו את מי שעובד איתי ומולי, הדבר הראשון שיספרו עלי הוא שהחיוך לא יורד לי מהפנים…

סיון שדה

מה אני עושה ביומיום?

מנהלת תיקי לקוחות – Account Manager, בעלת תואר שני M.Sc במחלקה למדעי החיים, עם תזה והתמחות במבנה חלבונים ואפיונם.

במסגרת תפקידי אני מנהלת אזור המרכז ודרום הארץ בדגש על מעבדות מחקר אוניברסיטאיות. אני מבצעת מכירה והתאמה מקצועית ואישית של מוצרים מתוך הפורטפוליו המורחב שלנו, הכולל עשרות אלפי מוצרים. בנוסף אני מספקת תמיכה לפתרון בעיות ואתגרים וכן מבצעת יחד עם הלקוחות הדגמות של מכשירים ומוצרים שונים.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

עם ליין כל כך רחב אשר רניום מציעה ללקוחותיה, המתחדש וגדל כל הזמן, המוטיבציה הכי גדולה שלי בתפקיד היא להמשיך ללמוד, לחקור ולהיות מעודכנת כל העת בטכנולוגיות החדשות ובשיטות עבודה מתקדמות על מנת שאוכל להציע ללקוחותינו את המוצרים המתקדמים ביותר, אשר יקדמו את המחקר שלהם בצורה המיטבית ביותר!

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 31, נשואה לאייל (עם ילד בדרך) ומתגוררת בתל-אביב. אוהבת קיק בוקס ולהקיף עצמי תמיד במשפחה וחברים.

במסגרת עבודתי באוניברסיטה, פתרנו מבנה חלבון בעל חשיבות מכרעת בהתפתחות המוח האנושי, טסנו לגרנובל וביקרנו במאיץ החלקיקים ובהמשך פרסמנו מאמר בנושא.

בעבר עבדתי בחברה המובילה בארץ למחקרים קליניים. עסקתי בהכנה, טיפול תהליכי והפצת תיקי הגשה של מחקרים קליניים לוועדות האתיקה בנושאים שונים: תרופות, אביזרים ומכשירים רפואיים, מוצרים המכילים תאים ורקמות חיים, אפידמיולוגיה של מחלות ועוד.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

בעיקר את ההון האנושי בארגון, את צורת העבודה ואת שיתוף הפעולה המדהים שיש בין הצוותים והמחלקות השונות.

הרצון לעזור ולסייע הוא חלק בלתי נפרד מרניום וזה אחד הדברים המרגשים שיש כאן – ערבות הדדית.

המוטו שלי בחיים הוא… If You Want to Shoot – Shoot, Don’t Talk

אירית מוסרי

מה אני עושה ביומיום?

מנהלת מוצר צנטריפוגות, מנדפים ומכלי חנקן. בעלת תואר ראשון במדעי החיים (אותו התחלתי בגיל 18 במסגרת העתודה האקדמית של צה”ל) ותואר שני בפקולטה לחקלאות-הנדסה גנטית בחיידקים.

במסגרת תפקידי אני מבקרת במעבדות של הלקוחות בתחומי המחקר, התעשייה והדיאגנוסטיקה, לומדת את הצרכים שלהם ויחד איתם אני מתאימה להם את המוצרים הרלוונטים לפעילות שלהם במעבדה.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

המוטיבציה שלי היא “מציאת היעד הבא”. אני מאוד אוהבת לפגוש את החוקרים החדשים, להיחשף למחקרים חדשים ולהצליח להתאים להם את המוצרים אשר לא רק יסייעו במחקר הספציפי אלא יהוו חלק מדור העתיד של המחקר בישראל.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 39, נשואה לעדי ואמא לשקד (11.5), לוטם (9.5) ויונתן (4) ומתגוררים במושב ניר ישראל (ליד אשקלון), אני דור שלישי במושב – סבי וסבתי היו ממקימיו.

בעברי לקחתי חלק פעיל בוועד המושב, ובזמן מבצע ‘צוק איתן’ ארגנתי אירועי הפוגה לתושבי המושב (ימי כיף בסופר-לנד, חי-כיף, קיפצובה ועוד).
אני דוברת הונגרית ומאוד מאוד אוהבת לארח, לאפות ולבשל.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

את האנשים החמים שיש בארגון, זהו גרעין משפחתי ואת האהבה הזו שיש לנו אחד כלפי השני אני מרגישה יומיום.

אני מתרגשת בכל פעם מחדש מהזכות לבשר לנבדקת על תוצאת בדיקה תקינה ואף להיות זו אשר מבשרת לה את מין העובר שלה… זו חוויה אשר מציפה בי דמעות של שמחה בכל פעם מחדש.

המוטו שלי בחיים הוא… ובחרת בחיים. את המשפט הזה בחרתי לקעקע על גופי.

קארן מלמד כהן

מה אני עושה ביומיום?

ליווי נשים במחלקת שירות הלקוחות של אונקוטסט, עבור בדיקות Verifi, לגילוי תסמונות כרומוזומליות אצל נשים בהריון ובנוסף ליווי מטופלים לבדיקות אונקולוגיות לחולי סרטן, החל מרגע פנייתם אלינו ועד לקבלת התוצאות.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

זו שליחות עבורי לתת מענה לנשים בהריון ולחולים אונקולוגים, במקום בו הם זקוקים לתמיכה בתקופה כה רגישה ומאתגרת בחייהם.  זו זכות גדולה להיות חלק משמעותי מהתהליך שהן עוברות , ולא להיות שם עבורן “רק” במענה הטלפוני.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 42 ונשואה לגילי. אמא ל 3 בנים, ערני (15.5), אורי (13), יהלי (9), ומתגוררת במודיעין.

הגעתי לרניום אונקוטסט שנה לאחר שאיבדתי את אחותי הגדולה למחלת הסרטן.

אני מאמינה שלא הגעתי לרניום אונקוטסט ללא סיבה, אלא שהייתה זו יד מכוונת שהובילה אותי לעבודה של שליחות ומענה לחולים אונקולוגים ומהמקום הזה אני פועלת בכל רגע לטובת המטופלים שלנו.

בצעירותי הייתי בלרינה, התקבלתי למכון האקדמי לבלט בלונדון אך החלטתי לשנות כיוון והתמקצעתי בריקודי היפ הופ. בהכרתי אני גמולוגית וחברת בורסת היהלומים הישראלית. את כל אלה עזבתי במטרה להיות חלק ממשהו גדול שאני עושה היום ברניום אונקוטסט.

סיגל לנגביץ’

מה אני עושה ביומיום?

מנהלת משרד ומנהלת איכות.

כיום אני אחראית על כל נושא האדמיניסטרציה, מדדי האיכות (ISO), הרכב והתחזוקה של משרדי החברה.

התחלתי את דרכי ברניום לפני כ-8.5 שנים כעוזרת האישית של המנכ”ל ובעל החברה עוד כשמשרדי החברה היו בבית נקופה.  

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

מתן עזרה ופתרון בעיות לעובדי החברה. אין דבר יותר מספק מקבלת “תודה” וחיוך מעובדים שהצלחתי לסייע להם ואף יותר מכך לקבל את פניו של עובד חדש בחברה.

במסגרת תפקידי אני זוכה לפגוש גורמים שונים ומגוונים המבקרים את החברה במפגשים רשמיים ומקצועיים.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 49, אמא לגבע (9) ומתגוררת במודיעין.

אני חובבת (מושבעת!) של Formula 1 ועוקבת באופן הדוק אחר כל המרוצים – איך לא? אני אוהדת את Verstappen הנהג ההולנדי של חברת רד-בול.

בנוסף עשיתי קורס צניחה חופשית (ולא הייתי קשורה למדריך). קפצתי 5 פעמים ממטוס לבד!

כל מי שמכיר אותי, כבר יודע שאני פרפקציוניסטית עם הפרעות OCD מפה ועד להודעה חדשה… איכות או לא איכות?!

מה אני הכי אוהבת ברניום?

רניום פועלת ותורמת לקהילה ואחד הדברים אשר מחממים לי את הלב זו האכפתיות של עובדי החברה אשר תמיד נרתמים לפעילויות ורק מחכים להזדמנות לתת מעצמם.

בשנים האחרונות קידמתי את נושא המיחזור ברניום בכל אספקט אפשרי; יש לנו פחי מיחזור לנייר, קרטון, סוללות, בקבוקי זכוכית, קפסולות של קפה והיד עוד נטויה.

המוטו שלי בחיים הוא… החיים כל כך קצרים ובלתי צפויים, אז אני בוחרת איך לחיות אותם כל יום מחדש.

מה אני הכי אוהב ברניום?

לפני הכל ומעל הכל – אני אוהב את האנשים.

יש משהו בתחושה המשותפת של העשייה, זו מוטיבציה מדבקת, זה מורגש וזה חלק מאוד משמעותי באווירה שמייחדת את רניום.

רניום היא בית – מקום מקדם, מעשיר אשר נותן את כל הכלים ללמידה עצמאית, להתנסויות חדשות ולהתפתחות.

המוטו שלי בחיים הוא… ציניות זה שם המשחק

דר’ יניב מלכה

מה אני עושה ביומיום?

מנהל מחלקת ה- BioProduction, בעל דוקטורט בתחום הניורוכימיה.

הגעתי לרניום לפני כ- 3.5 שנים והתחלתי את דרכי כמומחה אפליקציה לאור 10 שנות ניסיוני בתחום הפארמה ומשם עברתי לניהול מחלקת ה- BioProcess. המחלקה מספקת שירות לחברות המתמחות בייצור ביולוגי בכמויות קטנות ועד אלפי ליטרים.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

אני מתרגש מהמפגש עם הלקוחות, מדרך מציאת פתרונות יצירתיים עבורם ומתחושת השליחות להיות חלק משמעותי מהתהליך. אנחנו החולייה אשר מעבירה את הידע המקצועי, וזו המתווכת בין הרצון של הלקוח לפתרונות שרניום יכולה להציע.

הדרייב היומיומי שלי הוא ההנאה בלהיות חלק מחברה כמו רניום, במעטפת התומכת, בקבלת הכלים להתפתחות אישית ומקצועית ובהון האנושי המדהים שמקיף אותי.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני אבא ל-5 (קשוח!) אך אשתי אומרת שהיד עוד נטויה…

הפועל תל אביב היא אהבתי השנייה וכיאה לאוהד מושבע שכמותי, לעולם לא תמצאו אצלי חולצה צהובה.

בעברי עבדתי בתחום המסעדנות, ואהבת הבישול דבקה בי והתאהבתי שוב (כזה אני, מתאהב סדרתי), ומעצם היותי אדם סקרן, החלטתי להתנסות בטעמים חדשים, לחוות קולינריה משובחת ולגלות עולם מופלא.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

ההווי המשפחתי. במהלך השנים אמנם גדלנו מאוד, אך אני עדיין מרגישה שתחושת המשפחתיות היא ערך חשוב בחברה, זה חלק מה DNA שלנו כצוות וכארגון. הגידול במספר העובדים ברניום מזכיר לי את עקומת האמפליפיקציה ב- PCR (ביולוגית או לא?!)

המוטו שלי בחיים הוא “דעו להעריך ולהודות, אין דבר שמצליח להרחיב את הלב והנפש באותה נשימה”

ליזי יפרח שריר

מה אני עושה ביומיום?

מומחית אפליקציה ומכירות במחלקת ה- Real-Time PCR, בעלת תואר ראשון ושני בביולוגיה.

התחלתי את דרכי ברניום לפני 9 שנים עוד כשמשרדי החברה היו בבית נקופה, כחלק מצוות התמיכה הביולוגית. במסגרת תפקידי “פגשתי” את הלקוחות באופן וירטואלי. היום, הכיף שלי הוא להכיר אותם, לחבר פנים לשמות ולהיות השותפה המקצועית בתהליכי העבודה ויותר מכל יש לי את הזכות לעזור ולקדם יחד איתם את הפרויקטים שלהם.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

הסיפוק הכי גדול שלי הוא בפתרון האתגרים והדילמות, להיות הגורם המקצועי והמדעי שנותן ללקוח במעבדה את המענה, להנגיש את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ולהציג בפניו את הפתרונות ותהליכי העבודה הנכונים ביותר עבורו. ישנן פעמים בהם אני אף “מפתיעה” לקוחות עם מוצרים, שיטות עבודה וכיווני חשיבה אשר הם לא מודעים אליהם וכך אנחנו בונים יחד את התהליך.

אני מרגישה שאני לוקחת חלק משמעותי בהתקדמותו של המחקר והמדע וכי אני שותפה אמיתית להובלה ופריצת דרך בתחום המחקר בישראל.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 36, נשואה לגולן ואמא לאיתן (6) וירין (4) ומתגוררת בבית זית.

אנחנו מאוד אוהבים את הטבע, ובחצר ביתנו אנחנו מגדלים כלב, תרנגולות ונחשים. אחד הנחשים הוא פיתון מרושת אשר שוקל מעל 100 ק”ג.